V Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Choroby rzadkie w XXI wieku

Lublin/online, 25 lutego 2022 r.

 Organizatorzy:  Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

 

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Choroby rzadkie w XXI wieku to wydarzenie organizowane przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, skupiające naukowców, doktorantów oraz studentów. Celem Konferencji jest wymiana wiedzy oraz przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinach diagnostyki, terapii oraz opieki nad chorymi zmagającymi się z chorobami rzadkimi. Prowadzona dyskusja będzie również dotyczyć aspektów prawnych, bioetyki oraz roli zdrowia publicznego.

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli okazję do przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego i/lub posteru naukowego. Ponadto, będzie możliwość zgłoszenia publikacji do monografii naukowej.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji specjalistów nauk medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów, farmaceutów, genetyków, biologów molekularnych, diagnostów laboratoryjnych, inżynierów biomedycznych, enzymologów, ale także technologów, prawników, psychologów, pedagogów oraz specjalistów z dziedziny zdrowia publicznego.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Ostatnia tura rejestracji trwa do 10 lutego 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-chorobyrzadkie.pl/

 


[pvc_stats postid="" increase="1" show_views_today="0"]

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Pin It on Pinterest