Piknik urodzinowy kampanii #pomacajsie

12 CZERWCA 2021


12 czerwca na Polach Mokotowskich w Warszawie odbędzie się drugi piknik urodzinowy kampanii #pomacajsie.

Kampania #pomacajsie czyli cykl czarno białych fotografii kobiet doświadczonych rakiem piersi to spontaniczny projekt fotografek Gosi Lakowskiej i Anny Szołucha – duetu specjalizującego się w kobiecych aktach oraz Agnieszki Ford – pierwszej bohaterki, której zdjęcia zapoczątkowały tę akcję. Do udziału w niej zgłosiły się kobiety z całej Polski.

Projekt początkowo zaplanowany na 25 sesji przerodził się w cykliczną kampanię, która codziennie od prawie dwóch lat na różne sposoby ma przypominać jak ważne jest samobadanie piersi. 

Jednym z głównych celów pikniku, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Zdrowie w Twoich rękach”  jest zwrócenie uwagi jak ważne są regularne badania oraz zdrowy styl życia.

W programie m.in.: wystawa zdjęć bohaterek kampanii, warsztaty samobadania piersi i jąder, tort urodzinowy, zajęcia sportowe m.in joga, joga twarzy, zumba, warsztaty z pielęgnacji cery, warsztaty makijażu, animacje dla najmłodszych, wykłady tematyczne oraz wiele innych atrakcji.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Warszawy.

Zapraszamy wszystkich 12 czerwca w godzinach 10-16 na Pole Mokotowskie!

 

Wydarzenie można śledzić na stronie kampanii https://www.facebook.com/PomacajSie/ ,  https://www.facebook.com/FundacjaKochaszDopilnuj/ 


[pvc_stats postid="" increase="1" show_views_today="0"]

POWIĄZANE ARTYKUŁY